понеділок, 24 жовтня 2016 р.

10 англомовних серіалів для затишної осені

Усі права на статті належать Олені Ридош
Copyright ©

Усім привіт!

Половина осені уже позаду… І коли за вікном дощ, а вдома так добре і тепло, і попереду довгий вечір, то саме час розслабитись із горнятком чаю та захопливою книгою чи серіалом.

Якісних англомовних серіалів зараз багато як ніколи, тому я (як ultimate serial maniac :) відібрала для вас найбільш варті уваги. Окрім серіалів американського виробництва, тут ви знайдете ще кілька британських і австралійських «скарбів».Американського виробництва:

1.       Проникливий, сентиментальний, глибокий. Дуже якісна новинка сезону – This Is Us (2016). Рейтинг imdb 8,8. Серіал про життя, як воно є. Різноманітний, багаторівневий, must watch для усієї сім’ї. Категорія: драма, сімейний.

2.       Сімейний та спокійний, розмірений – це про Chesapeake Shores (2016). Рейтинг imdb 8,0. Про життя Еббі та її величенької сім’ї з різноманітними перипетіями в розкішному будинку з надзвичайними краєвидами. Категорія: драма, сімейний.

3.       Для тих, чиє життя стало неповним після закінчення серіалу Sex and the City: свіженький серіал, в якому продюсером і головною героїнею виступила Сара Джессіка Паркер – Divorce (2016). Рейтинг imdb 6,5. Йдеться про сімейну пару середнього віку та їхнє з’ясовування стосунків та наведення ладу в житті. Насамперед буде цікавим дівчатам. Категорія: комедія.

4.       The Good Place (2016). Рейтинг imdb 7,3. Серіал з нетиповим задумом. Жінка випадково потрапляє в «рай» і проходить нелегкий шлях пізнання добра. Категорія: комедія.

5.       Гарні новини продовжуються – улюбленець усіх дівчат Younger (2015) знову на екранах! Рейтинг imdb 7,7. Прекрасна, приємна, динамічна комедія про жінку «за 40», яка веде життя двадцятип’ятирічної. Категорія: комедія.

6.       А просто для сміху - American Housewife (2016). Рейтинг imdb 6,8. Веселий, без зайвих «заморочок» і якогось глибинного змісту. Про дещо гіперболізоване життя домогосподині в багатому районі. Категорія: комедія.

Британського виробництва:

7.       Для тих, кому хочеться літа: The Durrels (2016). Рейтинг imdb 7,8. Неймовірно теплий серіал про життя однієї збіднілої англійської сім’ї на острові Корфу у 30-ті роки 20 ст. Ще один великий «плюс» серіалу – герої чітко артикулюють, що допоможе вам без зусиль розуміти британську вимову. Категорія: комедія.

8.       Для тих, хто любить фільми про королівські сім’ї: Victoria (2016). Рейтинг imdb 8,4. Дуже гарно знятий серіал про королеву Британії Вікторію, очевидно J Картинка надзвичайно естетична, а мелодія британської вимови тішить вухо і душу. Категорія: драма, біографія, історичний.

9.       Додамо до цієї ідилії теплого і сімейного трішки «кримінального»: The Night Manager (2016). Рейтинг imdb 8,2. Дивитись хоча б заради виконавців головних ролей – Х'ю Лорі та Тома Хіддлстона. Стильний міні-серіал для любителів Джеймса Бонда. Категорія: драма, кримінал.

Австралійського виробництва:

10.   The Wrong Girl (2016). Рейтинг imdb 7,1. Завдяки цьому серіалу, австралійська вимова стане зрозумілою. Приємний, динамічний, сучасний. Розгортається навколо життя Лілі, яка будує кар’єру, шукає стосунків та розбирається з проблемами своїх друзів. Категорія: драма.  

Ще раз серіали за рейтингом imdb (для зручності):

1.       This Is Us (8,8)
2.       Victoria (8,4)
3.       The Night Manager (8,2)
4.       Chesapeake Shores (8,0)
5.       The Durrels (7,8)
6.       Younger (7,7)
7.       The Good Place (7,3)
8.       The Wrong Girl (7,1)
9.       American Housewife (6,8)
10.   Divorce (6,5).

Ось такий вийшов списочок гарних серіалів під будь-який настрій. А кому цього мало – ось вам ще10 класних англомовних серіалів! Цієї осені нудно не буде! ;)


Немає коментарів:

Дописати коментар