понеділок, 7 грудня 2015 р.

Давайте знайомитись!

Усім привіт!

Я - Олена Ридош, засновниця Центру іноземних мов ORIGINAL і я розпочинаю вести блог про все цікаве і незрозуміле, що стосується вивчення іноземних мов. У першому дописі хочу розповісти вам трішки про себе, щоб ви розуміли, чому мені можна довіряти.

Мови - це моє життя (наразі знаю їх сім), я ними постійно розмовляю, думаю, читаю книги, пишу, навіть бачу сни. Професійно викладаю англійську, німецьку та італійську.

Отож, я корінна львів"янка, у Львові народилась і навчалась. Зацікавлення іноземними мовами розпочалося з німецької у старших класах. Значну роль при цьому відіграла моя вчителька німецької - австрійка пані Марія, а також кілька тижнів, проведених в Австрії у гостьовій сім"ї. Німецька тоді здавалась мені оригінальною, небанальною та справді цікавою, тому сумнівів, яку спеціальність обрати, не виникало.

Таким чином я опинилася у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті іноземних мов, спеціальність "Німецька філологія". І це було саме те, що треба! Окрім німецької на прекрасному рівні викладалась англійська, а третьою мовою для себе я обрала італійську. Навчання давалось легко, і у 2008 році, завдяки програмі студентського обміну, я поїхала в Німеччину. Я відвідувала університет у місті Ессен, Північний Рейн-Вестфалія (неподалік Нідерландів) і навчалась на двох спеціальностях: німецька та англійська філологія.

Так багато говорячи про німецьку, я мушу зазначити, що англійська цікавила мене завжди "за замовчуванням". Вільно володіти англійською було для мене очевидним, само собою зрозумілим фактом. Під час навчання у Німеччині я отримала багато відзнак за відмінне навчання, але ще важливішим для мене став досвід живого спілкування та самостійного життя за кордоном.

Після повернення до ЛНУ, я закінчила своє навчання на магістра німецької та англійської мов, і мене запросили на кафедру перекладу та міжкультурної комунікації викладати практику перекладу. Я погодилась і пропрацювала на посаді викладача 2 роки. Процес викладання справді приносив задоволення, але паперові формальності, "бонуси" професії, дуже знеохочували.

Оскільки за характером я винятково незалежна, а іноземні мови - це моє життя, я вирішила заснувати власний Центр іноземних мов, головним принципом якого були б не формальні програми і стандартизація, а навпаки - індивідуальний підхід до кожного учня і гармонійне навчання.

Так з"явився ORIGINAL в Івано-Франківську і ми уже успішно працюємо третій рік. Дякую своїм дорогим клієнтам за підтримку, а хто ще не з нами - запрошую!

Хотілося б почути і від вас:
- Хто ви? Де навчаєтесь/працюєте? Чим цікавитесь?
А насамперед: Які теми у вивченні англійської чи німецької вам незрозумілі чи даються важко? Можливо, я зможу допомогти на сторінках цього блогу у формі статті чи відео.


Немає коментарів:

Дописати коментар